Kontakt

Det är vi som arbetar på QASE

Niklas Ulander

niklas.ulander@qase.se
0703 - 96 52 20

IAB certifierad Kundansvarig
Grundare och aktiv i QASE sedan starten 2008. Innan dess arbetade jag på lokala radiostationen City106,5 i två år.

Mikael Tapper

mikael.tapper@qase.se
0702 - 65 03 04

IAB certifierad Kundansvarig
Grundare och aktiv i QASE sedan starten 2008. Innan dess arbetade jag på lokala radiostationen City106,5 i sex år och tidigare på Philip Morris i fyra år.

Annie Resare

annie.resare@qase.se
0736 - 62 10 00

Kundansvarig

Lars Fall

lars.fall@qase.se
0735 - 43 05 16

Kundansvarig
Jag har arbetat på QASE i två omgångar kombinerat med min bandykarriär. Först åren 2009 – 2012 innan jag lämnade Uppsala för tre säsonger i Villa Lidköping. Men sedan hösten 2016 är jag åter tillbaka på QASE och i Sirius Bandy.

Michaela Armstrand

michaela.armstrand@qase.se
0702 - 62 90 04

Ansvarig digitala kampanjer
Jag har arbetat på QASE i två omgångar, först hösten -11 till våren -13 och nu åter från april -17. Under åren emellan har jag arbetat centralt på CRAMO med ansvar för marknad och fokus på sociala/digitala medier.

Agnes Ågren

agnes.agren@qase.se
0762 - 61 50 10

Ansvarig digitala kampanjer

Evelina Boivie

evelina.boivie@qase.se
0762 - 14 65 64

Ansvarig digitala kampanjer

Johannes Renman

johannes.renman@qase.se
0707 - 12 22 82

Ansvarig SEO

Vi finns i Kristallen/Fyrislund och ni hittar oss på första våningen i ingång B.
Vårt bolagsnamn är NUMT Consulting and Sales AB
(556763-2541)

Fakturaadress:
Axel Johanssons Gata 4
754 50 Uppsala

Kontakt

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig snart

.